Cześć!

Mam na imię Adrian. Zajmuję się tworzeniem wyjątkowych, artystycznych filmów i teledysków ślubnych. Produkcja video to nie tylko mój sposób na życie – to moja pasja. Każde zlecenie to dla mnie szansa na spotkanie z nowymi ludźmi i opowiedzenie ich unikatowej historii.

Wykorzystując całą moją wiedzę i doświadczenie, oferuję ci film skrojony wedle Twoich oczekiwań. To Ty jesteś jego głównym bohaterem. Ja jedynie cicho obserwuję wydarzenia, wyostrzam wszystkie swoje zmysły i rejestruję najpiękniejsze chwile Twojego życia, tak aby zostały z Tobą na zawsze.

Moim celem jest uchwycenie autentyczności chwil i emocji. Nie chcę dać Wam jedynie zlepku ujęć, chcę zapisać Waszą historię, Wasze życie i Waszą osobowość. To wszystko sprawia, że Wasz ślub jest jedyny w swoim rodzaju. Wiem jak uchwycić najpiękniejsze chwile i jak opowiedzieć o najważniejszym dniu w Waszym życiu tak, aby był cudowną pamiątką dla Was i Waszych najbliższych.

Jeżeli marzycie o wyjątkowym filmie ślubnym i chcecie, aby był on pamiątką, do której chętnie będziecie wracać, serdecznie zapraszam do kontaktu! Działam na terenie całej Polski, jestem mobilny i zawsze chętny do podróżowania.

Make Your Day Studio - wyjątkowe filmy i teledyski ślubne